Apie

4
0

Kas tai MIDIMUMS ?

Tai išties kaip ir pasaka vaikams: po ilgų klajonių ir iėškojimų LT midi failų, ir keitimosi tais pačiais failais, du žmones Eugenijus iš Biržų ir Linas iš Tauragės sugalvojo, kad reikia sukurti kažką panašaus į midi.ru, kur būtų galima dintis lietuviškais midais.

Eugenijus padarė keletą el.paštų kur buvo galima patalpint, ir gauti iš ten midi, talpinome abu , ką turėjome, buvo faina,  bet aš Linas, nenorėjau pasilikti ant tokio varijanto …ir

Pradėjau konstruoti puslapį, kuris pirmą kart pasirodė 2003 balandzio 3-9 dienomis, aišku savaime nemokėjau nei normalaus puslapio padaryt, nei pririšti prie vardo savo produkto, ir labai apsidžiaugiau, kai gegužės 1 dieną, jis pasirodė internete www.midi.mums.lt vardu (beje nuo tos dienos mes ir skaičiuojame MIDIMUMS gimtadienius). Buvo nerealiai daug džiaugsmo, toks jausmas , kaip kad būtų vaikutis atsirades 🙂

Po ilgų veiksmų ir didelių pastangų galų gale, padariau puslapį, kuris daug maž man patiko, bet turėdamas minty kad noriu kazko tokio… nesustojau ir judėjau pirmyn.

Deja tas kūrinys buvo ir nužudytas 2006 metais….. Man svečiuojantis Norvegijoje, pamačiau kad puslapis švelniai tariant buvo nulaužtas…. siaubas, bet nepasidavėme, atsistatėme ir judėjome į priekį.

Tiesa viskas buvo vystoma studijos HOREC vardu , komandos adminaiDaliaks,  Valdelis ir Laimis, kurie visuomet padėjo sprest visus reikaliukus mane palaikė, ir judėjome pirmyn.Respektas aniems 🙂

Iš tikro esu dėkingas gyvenimui, kuris suvedė mane ir krūva puikių bičiulių internetu, kurie google ieškojo MIDI.

Laikas vietoje nestovi, ir mes nestovėjome, buvo vienas, paskui kitas, po to trečias, o dar paskui ir dvidešimtas varijantas, to ko norejau matyt aš puslapio veidelyje, bet galų gale atsirado tai, kas man patinka ir :

Noriu pristatyt, tai ko norejau galų ir tai ką galų gale padariau 🙂

Šiuo metu puslapis turi vieną administratorių Liną ir tris padėjėjus Dalių, Valdelį ir Laimį.

Puslapis apima keletą veiklos barų: tai pirmiausia muzikantų bendruomenė MIDIMUMS, toliau muzikos prekių parduotuvė tuo pačiu vardu, kitas veiklos baras – muzikos prekių parduotuvė internete, muzikos garso studija, ir midi failų , bei fonogramų gamybos studija.

Šiuo metu Midimums Bendruomene organizuoja puslapio gimtadienius, kartu atostogaujame, švenčiame gimtadienius ir ttt., aišku svarbiausia pačios svarbiausios kryptys fonogramų ir midi failų gamyba, bei prekyba muzikos instrumentais.

Žiauriai džiaugiuosi jus matydamas puslapyje, kuris patinka man pačiam, jei jis patinka ir jums aš stipriai džiaugiuosi, kad visgi gimdymas pavyko 😀

Su Pagarba visiems kurie tai skaitė:

Linas Janušauskas