DUK

2
0
0
0

Multitrekas, trijų failų rinkinys: Kairės pusės takelis, Dešinės pusės takelis ir Click takelis (metronomo takelis). Multitrekas gali būti be mušamųjų partijos, be boso partijos, galimas varijantas su pritariamojo vokalo partija. Multitrekas naudojamas gyvo garso grupių pasirodymuose, kur grupės gal neturi vieno ar kito muzikanto: jei neturite klavišisto grupėje, galite naudoti klavišisto partijas, prie to paties galima naudot ir perkusiją, kuri papildys jūsų kūrinio atlikimą, o gal jūs turite viską apart būgniniką, tai viskas ok., galite naudot perkusiją, mušamuosius ir ttt. Kitaip tariant multitreke gali būti visa informacija, kuri jums reikalinga, atlikti pilnavertį skambesį, be vieno ar kito muzikanto.

1
0

Dedate į krepšelį norimus midi failus ir fonogramas

Jeigu tą dieną galioja koks nuolaidos kodas, jį įvedate ir spaudžiate „PRITAIKYTI“

Jeigu kodas joks negalioja, spaudžiate „TĘSTI ATSISKAITYMĄ“

Suvedate reikalingus „PIRKĖJO REKVIZITUS“ (pažymėti raudona žvaigždute – būtini), nurodykite teisingą veikiančios elektroninio pašto dėžutės adresą, nes čia po apmokėjimo pareis midi failo arba fonogramos atsisiuntimo nuoroda.

Pažymite „PERSKAIČIAU< SUTINKU SU PIRKIMO TAISYKLĖMIS"

Pasirenkate mokėjimo būdą: mokėsite per PAYPAL (1 var)(jei turite sąskaitą ten), jei mokėsite per lietuvos banką, maximą, spaudos kioską ar kitą varijantą renkatės PAYSERĄ (2 var)

pasirenkate norimą apmokėjimo būdą paspaudžiant at rutuliuko.

Pažymite „PERSKAIČIAU, IR SUTINKU SU PIRKIMO TAISYKLĖMIS“

Spaudžiate „APMOKĖTI“

Toliau sitema nukreipia tiesiai į jūsų pasirinkto mokėjimo puslapį, kur standartiškai padarote pavedimą. Sistema daro keletos minučių bėgyje lėšų užskaitymą, ir į jūsų nurodytą el.paštą atsiunčia parsisiuntimo nuorodą. Ačiū kad pas mus perkate.

0
0

Susigrąžinti pinigų, jei jūs nusipirkote midi failą, o norėjote fonogramos ir atvirkščiai, deja galimybės nėra.

0
0

MIDI failo demo versijos yra įrašytos audio formatu (TAI NĖRA FONOGRAMOS), todėl midi formatu demo nėra demonstruojama.

0
0

nuolaidos daromos turimiems failams (ne naujai gaminamiems) perkant:
virš 100 eur. – 10%
virš 200 eur. – 20%
virš 300 eur. – 30%

Naujai gaminamoms fonogramoms, ar midi failams šios nuolaidos netaikomos.

0
0

Taip, galima nutraukti, pranešus dvi dienas prieš fonogramos gamybos sutarto laiko pabaigą.

0
0

Dainos fonogramos gamybos užsakymo pradžia yra skaitoma nuo to momento, kai užsakovas patvirtina elektroniniu paštu, kad jį tenkina mokama suma už fonogramos gamybą.

0
0

Sistema siunčia automatiškai nuorodą parsisiūsti failus, tik gavusi užskaitymą banke. Užskaitymas gali būti padarytas nuo kelių minučių iki paros (savaitgaliais). Jei po paros sistema neatsiuntė parsisiuntimo nuorodos, būtinai susisiekite elektroniniu paštu [email protected], ir problemą išspręsime kuo greičiau.

0
0

Jei parašyta, kad yra keletos tonacijų, jūs gausite parsisiuntimui visas išvardintas tonacijas, jei parašyta kad galimos visos, o sąraše nėra jums reikalingos, susisiekite asmeniškai [email protected] ir jūs gausite jūsų reikalingos tonacijos fonogramą.

6
0

Midi failai nėra garso takeliai, jie pagrinde yra naudojami klavišiniuose instrumentuose, duodami komandas iš instrumento sukuria garsą, taigi MIDI failo per paprastą muzikinį centrą nepasiklausysite. Fonogramos yra  – garso takeliai, kuriuos groja visi kompiuteriai, dauguma muzikinių centrų ir kai kurie sintezatoriai, kur yra numatyta leisti garso takelius ar semplus. Taigi apibendrinant:

MIDI failas – jei jūs norite jį leisti per sintezatorių

FONOGRAMA – jei jums reikalingas garso takelis kurį leisite per bet kurį muzikinį centrą ar kompiuterį.

 

0
0

Norint prisiregistruoti puslapyje www.midimums.lt , jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

  1.   Dešinėje pusėje spauskite REGISTRUOTIS
  2.  Kairėje pusėje įveskite „Vartotojo vardą“ , veikiantį El.Pašto adresą, parašykite slaptažodį, ir dar kartą pakartokite slaptažodį. Spauskite „Registruotis“.
  3. Sekančiame žingsnyje prisijunkite prie savo el.pašto.
  4.  Aktyvuokite savo paskyrą.
  5. Viskas, jūs esate prisiregistravę, ir su savo el.paštu, arba vardu galite prisijungti.

Yra dar vienas , daug paprastesnis varijantas, jeigu jūs esate registruotas  kokiame socialiniame tinklalapyje, jūs galite tiesiog registruotis per „Prisijungti per:“ Tiesiog spaudžiate kas jums reikalinga, ir iš karto esate registruotas.

 

 

0
0

Kuomet sistema gaus jūsų apmokėjimą, į jūsų elektroninį paštą ateis laiškas, su parsisiuntimo nuoroda kurios pagalba failą parsisiūsite į savo kompiuterį. Yra ir antras būdas, sistema pamačiusi mokėjimą įjungs parsisiuntimą šiuo keliu:

Parduotuvė>Mano paskyra>Parsisiuntimai

0
0

Puslapyje registruotis nebūtina, norint matyti visus privalumus, galima prisijungti per FB

0
0

Ne  – midi failų koreguoti nereikia, tačiau norint geresnio skambėjimo, juos koreguoti būtina 🙂

0
0

Midi failai tinka visiems instrumentams, kurie skaito midi failus.

0
0

Jei nerandate kažko, kas jums reikalinga o matote sąrašuose , parašykite tiesiog užklausimą adresu [email protected]

0
0

Kadangi mušamūjų partija yrašyta 9-10-11-12-13-14 takeliuose, jūsų instrumentas (greičiausiai ne Yamaha) to nesupranta, tokiu atveju jums reikia šiuos takelius padaryti 10 takeliu, ir viskas bus tvarkoje.

0
0

Projektas gyvuoja 14 metus, ir jis tam yra sukurtas, kad jūs gautumėte tai, kas jums reikalinga. Veikla registruota mokesčių inspekcijoje.

0
0

Taip, midi failo tonaciją galite keisti savo instrumento „transpose“ mygtuko pagalba, jei neskamba apatinės natos, jas reikia redaguoti.

8
0

Midi failai daromi GM formate, tam kad geriau skambėtų midi failas, jums reikia pakeisti tembrus, į savo instrumento tembrus. Turite įsidėti savo instrumento *ins failą į savo sekvencorių su kuriuo dirbate, ir pasikeisti tembrus.

0
0

Fonogramų tonacijos nurodomos prie parduodamo failo, bet dažniausiai būna originalios, jei jums reikalinga kita tonacija, reikėtų jos parduotuvėje nepirkt, o tiesiog susisiekti [email protected] ir bandysime problemą išspręst.