Namai

ADOMAITIS – Vandenynai

0
0

Padaryta Lino Adomaičio dainos „Vandenynai“ fonograma.

FAILO TIPAS: fonograma
FORMATAS: mp3
TEKSTAS: neintegruotas
BACK VOKALAS: nėra
TONACIJA: D

KLAUSYTI FONOGRAMOS DEMO

15.00Į krepšelį

Skaityti toliau „ADOMAITIS – Vandenynai“

Dėl DEMO versijų

1
0

Sveiki,

 

tikriausiai daugelis iš jūsų pastebėjo, kad prie fonogramų ar midi failų dingti pradėjo DEMO versijų pasiklausymas, vietoj to pradėjo atsirasti užrašas su kūrinio pavadinimu, ir MIDI DEMO arba FONOGRAMOS DEMO užrašu. Tad jei Jūs norite praklausyti fonogramos ar midi demo, spauskite ant šio užrašo, ir jis parsisiųs į jūsų kompiuterį, ir galėsite jį perklausyti. Tikriausiai pastebėjote, kad puslapis ne visada dirba, taip yra todėl, kad taip reikia padaryt, kad viskas būtų pagal LT įstatymus, ir nebūtų jokio konflikto su autorių teisėmis. Pagal tai kaip einasi perdaryt viską, manau trukdžiai dar bus apie dvi savaites, o vėliau puslapis veiks kaip veikęs. Labai atsiprašome už nepatogumus, ir būkime visi kantrūs, naujų fonogramų yra ir bus toliau, tad šiai akimirkai tik soriukas 🙂

P.S Jei netyčia neitų parsisiųsti kažkurio DEMO failo, prašau praneškite apie tai [email protected]

Su gimtadieniu MIDIMUMS

2
0

Tiesiog neįtikėtina, 16 metų – draugystė, kompanija, vienas bendras vardiklis – MUZIKA www.midimums.lt . Gimtadienis atšvestas su kaupu, didelis dėkui Valdui Sabaliauskui, Dainiui ir Ramutei Maslauskams, Linui ir Gražinai Vaitiekėnams, Gražinai ir Daliui Lukšėms, ir aplamai visiems, kurie atrado laisvą akimirką savo grafikuose, pasitūsinti 🙂 Buvo nerealus tūsas. Ačiū ir iki pasimatymo kitais metais Pasvalyje.
P.S Stiklinukas – JĖGA 😀

PATRULIAI – Sakyk kodėl

1
0

Padaryta Patrulių – Sakyk kodėl, fonograma ir midi failas. Abu failai originalioje tonacijoje, tekstai neintegruotinei mide nei fonogramoje. Fonograma 2 versijų su Back ir be Back vokalo.

PATRULIAI - Sakyk kodel MIDI DEMO

 

12.00Į krepšelį

PATRULIAI - Sakyk kodel FONOGRAMOS DEMO

 

15.00Į krepšelį