Midi failai ir fonogramos

5
0

Sveiki mieli bičiuliai,

 

tikriausiai pastebėjote, kad midimums.lt pristabdyta fonogramų, ir midi failų gamyba. Noriu pranešti, kad tai laikina, tiesiog daroma nauja studija, modernizuojama įranga, ir ttt.,  studija veiks kaip veikusi.

Antras momentas, elektroninė midimums parduotuvė, kaip veikė, taip ir veikia toliau, tad midi failus ir fonogramas galite drąsiai pirkti.

Na ir paskutinis dalykas kur norėčiau plačiau papasakoti, tai midi failai ir fonogramos. Fonogramos ir midi failai, tai du skirtingi dalykai (nusipirkus jie nekeičiami) :

Fonogramą leidi per bet kokį kompiuterį, garso leistuvą, telefoną – ji skambės taip pat, kaip DEMO versijoje. Prie kiekvienos prekės parašyta tonacija, jai padaryta kelių tonacijų, atsisiuntime rasite visas versijas kurios nurodytos.

Kitas dalykas MIDI failas. Midi failai leidžiami per sintezatorius, ir juos reikia redaguoti pagal savo instrumentą, midi failus leidžiant per kompiuterio grotuvą (winampą, windows plejeri ir kitus) dažniausiai midi failas gros pusę instrumentų pianinais, kitą pusę GM instrumentais, tiesa, kai kurie kompiuteriai groja gana teisingai, jei prie garso kortos instaliuojami sound bankai. Midi failų DEMO versijos įrašytos tiesiai iš mano instrumento AUDIO formatu, tam kad galėtumėt išgirsti jų detalumą, perkant gausite ne AUDIO , gausite taip kaip ir priklauso MIDI failą.

Taigi, reziumuojant noriu pasakyti:

  • Jeigu Jums reikia AUDIO takelio, kurį leidi per bet kokį garso grotuvą (kompiuterį, telefoną, kitą grotuvą kuris skaito mp3 formatą, tai Jums reikalinga FONOGRAMA
  • Jeigu Jums reikia failo, kurį leisite per sintezatorių YAMAHA, KORG, ROLAND, CASIO ir ttt., tai jums reikalingas MIDI failas.

P.S pasikartosiu MIDI failus reikia pasiredaguoti pagal savo instrumentą, tam kad jie geriau skambėtų.

Parašykite komentarą

Prisijungti per: