Renginiai kraunami

« All Renginiai

GIULIJA – Kelionė pas tave MOLĖTAI

spalio 24 ,6:00 pm - 7:30 pm

€12
0
0

GIULIJA – „KELIONĖ PAS TAVE” 
Senai pastebėta, kad muzika yra kažkas magiško. Tokia yra dainų autorė ir atlikėja Giulija bei jos dainos, kurios pasižymi jausmingumu, svajingumu, liūdesiu, džiaugsmu ir gyvenimiška patirtimi.
Kiekviena Giulijos muzikinė kelionė turi tikslą – susitikti su savo muzikos gerbėjais ir klausytojais bei padovanoti savo išskirtinio balso skambėjimą, jausmus ir ilgesį.
Emocijomis spindinti, jausmais spinduliuojanti muzikos šventė jus lydės viso koncerto metu, nuo pirmų , iki paskutinių akordų.
Koncerto „Kelionė pas tave“ metu girdėsite naujas, nesenai pasirodžiusias dainas ir laiko patikrintas populiariausias Giulijos dainas, kurios bus atliktos naujovišku, savitu ir tuo pačiu metu įprastu, ausiai maloniu skambesiu.
Tikimės, kad dainininkė Giulija, turinti didžiulę kūrybinę ir sceninę patirtį, savo dainų giliais tekstais, visiems suprantamomis melodijomis, visada dainuojanti širdimi, nepaliks nei vieno abejingo.
Su Giulija scenoje pasirodys grupė „Combo Band“ , boso gitara Arūnas Armonas, gitara Marius Franckevičius, mušamieji Kęstutis Leonavičius, klavišiniai Linas Janušauskas.
Atlikėja Giulija nuoširdžiai laukia susitikimo su Jumis, Jūsų mieste !

Informacija

Data:
spalio 24
Laikas:
6:00 pm - 7:30 pm
Kaina:
€12
Renginys Category:
Renginys žymės:
, , , ,

Organizatorius

L.Janušausko ind.veikla
Telefonas:
869983688
El. paštas:
midimums@gmail.com
Interneto svetainė:
www.midimums.lt

Vieta

Molėtų kultūros centras
Inturkės g. 4
Molėtai,Molėtai33141Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
(8-383) 51571
Interneto svetainė:
www.moletaikultura.lt