Apie studiją

Tai išties kaip ir pasaka vaikams: po ilgų klajonių ir ieškojimų Lietuviškų midi failų, keitimosi tais pačiais failais su visais iš eilės, du žmonės Eugenijus iš Biržų ir Linas iš Tauragės sugalvojo, kad reikia sukurti kažką panašaus į midi.ru, kur būtų galima dalintis lietuviškais midi failais.

Eugenijus padarė keletą el.paštų kur buvo galima patalpint, ir gauti iš ten midi. Talpinome abu  ką turėjome, buvo faina,  bet aš Linas, nenorėjau pasilikti ant tokio varijanto …ir

Pradėjau konstruoti puslapį, kuris pirmą kart pasirodė 2003 balandžio 3-9 dienomis. 

Aišku nemokėjau nei normalaus puslapio padaryt, nei pririšti prie vardo savo produkto, ir labai apsidžiaugiau, kai gegužės 1 dieną, jis pasirodė internete www.midi.mums.lt vardu (beje nuo tos dienos mes ir skaičiuojame MIDIMUMS gimtadienius). Buvo nerealiai daug džiaugsmo, toks jausmas , kaip kad būtų vaikutis atsirades 🙂

Po ilgų veiksmų ir didelių pastangų galų gale, padariau puslapį, kuris daug maž man patiko, tačiau visuomet norėjau automatizuotos el.parduotuvės, todėl nesustojau ir judėjau pirmyn, mažais žingsneliais pirmyn.

Deja ir tas kūrinys buvo ir nužudytas 2006 metais….. Man svečiuojantis Norvegijoje, pamačiau, kad puslapis švelniai tariant buvo nulaužtas…. siaubas … Ir vėl nepasidaviau, tik pirmyn ir pirmyn.

Tuomet viskas buvo vystoma studijos HOREC vardu , komandos adminai Dalius ,  Valdas ir Laimis, visuomet padėjo spresti visus reikalus.

Esu dėkingas gyvenimui, kuris suvedė mane su visa krūva puikių bičiulių internetu, kurie google ieškojo MIDI.

Laikas vietoje nestovi, ir mes nestovėjome, buvo vienas, paskui kitas, po to trečias, o dar paskui ir dvidešimtas puslapio varijantas, iš to ko norėjau matyti aš puslapio veidelyje, bet galų gale atsirado tai, kas man patinka ir galų gale sumeikinau elektroninę parduotuvę, gavome iš LATGA licenziją ir pradėjom legaliai dirbti, mokant mokesčius, iš kurių paskui LATGA pasikirstydavo atlikėjams honorarus.

Deja yra kaip yra, zviozda Natalija Bunkė mane, ir kolegą Raimį išvadino vagimis, pasiskundė LATGAI, pastaroji atėmė licenziją prekybai internete, ir teko parduotuvę uždaryti.  

Prekiauti legaliai internete negalime, tačiau legaliai daryti fonogramas ir midi failus galime, todėl studija MIDIMUMS veiklos nenutraukia, ir vietoj el.parduotuvės priims užsakymus fonogramų ir midi failų gamybai.