IGLĖ – Leisk bandyt

2
0

Padaryta IGLĖS BERNOTAITYTĖS dainos „Leisk bandyt“ fonograma, fonograma originalioje tonacijoje, be integruoto teksto.

7.00Į krepšelį


2017 m. muzikinio projekto „X Faktorius“ nugalėtoja, dainininkė Iglė Bernotaitytė gimė ir augo Marijampolėje. Jausdama aistrą muzikai, stipraus balso savininkė savo jėgas išbandė viename garsiausių Lietuvos muzikos konkursų ir pelnė komisijos simpatijas. Į projektą Iglė Bernotaitytė įžengė būdama vos 16 metų. Stipriąja savo puse mergina laiko jautrumą, padedanti perteikti nuoširdžias dainos emocijas.

Apie talentą dainuoti I. Bernotaitytė ėmė galvoti tik paauglystėje. Ilgą laiką didžiausią dėmesį Iglė skyrė piešimui ir aktorystei. Aktyvi mergaitė lankė įvairius būrelius, tačiau dainuodavo tik savo malonumui. Merginos giminėje dainuojančių žmonių nėra, todėl nei ji pati, nei artimieji į mergaitės potraukį muzikai nežiūrėjo rimtai. Tiesa, Iglė buvo nuėjusi į Laimos Lapkauskaitės choro repeticijas, tačiau jautėsi nepageidaujama kitų merginų, todėl pamokas greitai užbaigė ir nusprendė savarankiškai dainuoti namuose. Nors Iglė dainuodavo mokyklos koncertuose ir renginiuose, mergina daugiau dėmesio skyrė aktorystei Marijampolės dramos teatro jaunimo studijoje „Naujoji karta“. Vaidyba padėjo mergaitei suprasti, kad scena yra ta vieta, kur ji jaučiasi itin gerai – atiduodama visa save tuo pačiu pasisemia energijos ir gerų emocijų.

Laimėjusi „X Faktorių“ mergina iš gimtosios Marijampolės persikraustė į Vilnių, kadangi čia patogiau dirbti ir bendrauti su komanda. Norą keltis į sostinę sustiprino ir šilti jausmai „Radistų“ laidos redaktoriui Ignui Leliui. Šiuo metu mergina svarsto apie galimybę pereiti į vieną iš sostinės mokyklų, tačiau minties mokslus užbaigti gimtojoje Marijampolėje taip pat neatsisako. Daug klausimų kelia ir būsimos studijos, kadangi ilgą laiką Iglė Bernotaitytė planavo studijuoti turizmą anglų kalba, tačiau vis dažniau susimąsto apie studijas, susijusias su muzika.

Vardas, pavardė: Iglė Bernotaitytė
Veikla: dainininkė, moksleivė
Gimė: 1999 m. lapkričio 15 d.
Santykiai: draugas Ignas Lelys

Šaltinis: Žmones.lt

Parašykite komentarą

Prisijungti per: