Eurovizija 2017

1
0

Iki pirmojo „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalio likus dienai, renginio organizatoriai Kijeve teigia, kad konkurso rengėjų reikalavimai buvo išpildyti šimtu procentų, todėl jie pasirengę surengti tris fantastiškus šou.

Savo atstovus šiais metais delegavusi Lietuva dalyvaus antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje ketvirtadienį, tačiau specialistų prognozės nedžiugina – „Fusedmarc“ prasimušti į pagrindinį šou šeštadienį vilčių beveik neturi.

Užsienio žiniasklaida žodžių į vatą nevynioja: lietuvių daina – kažkoks nesusipratimas

„Fusedmarc“ – ugningas, raudona spalva pažymėtas pasirodymas akį patraukia, tačiau trumpam, tad išsiskirti iš minios atlikėjų bus nelengva. Atlikėja dainos metu retkarčiais iš tiesų atrodė gana smagiai, tačiau kartais išlįsdavo keisti akį rėžiantys avangardiniai sprendimai“, – lietuvių pasirodymą apibūdino apie „Euroviziją“ rašantis tinklaraštininkas.

Užsienio apžvalgose mūsų atlikėjams negailima kritikos – teigiama, kad tai niūrokas ir jau prieš daugelį metų matytas pasirodymas, kurio metu scenoje matome duetą, iš kurio išsiskiria tik „vokalistės ryškiai raudona suknelė ir antro plano atlikėjų plojimai rankomis“.

Bene išraiškingiausiai mūsų pasirodymą apibūdino portalo Monstagigz.com apžvalgininkas.

„Jei Bulgarijos kūrinys vadinasi „Graži netvarka“, tai Lietuvos pasirodymui tiktų vadintis tiesiog netvarka“, – žodžių į vatą nevyniojo interneto apžvalgininkas.

Didžioji dalis komentatorių lietuviams žadą ankstyvą kelionę namo, o finalą stebėti „Fusedmarc“ turėtų prie televizijos ekranų.

Lažybininkai: „Fusedmarc“ finalo nematyti, negano to, liksime pačiame dugne?

Tai, kad mūsiškių pasirodymą kritikuoja užsienio žiniasklaida, o patekimą į finalą prilygina stebuklui, atsispindi ir lažybų organizatorių prognozėse.

Stebint skaičius matyti, kad ketvirtadienį antrajame pusfinalyje dalyvaujanti Lietuva – viena prasčiausiai vertinamų šalių, kuriai vieta pirmajame dešimtuke bus sunkiai įveikiama misija.

Lažybininkų prognozės „Eurovizijos“ antrajame pusfinalyje Lietuvai prognozuoja liūdną finišą

Parašykite komentarą

Prisijungti per: